K9.057/21 Tarnowskie Góry+pow. tarnogórski+Piekary Śląskie-DENTYŚCI - BIP Izba Lekarska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej  szczegółów w naszej Polityce cookies.

 

 

lp. nazwisko i imię
1 Adamiec Lucyna
2 Adamiec Magdalena
3 Adwent Marta
4 Białas-Krauza Emilia
5 Bienek Maria
6 Bienek-Kwapulińska Aleksandra
7 Biernat-Koczy Irena
8 Biesiekierska Krystyna
9 Borowik Patrycja
10 Bożek Leszek
11 Brząkalik-Skrabania Jolanta
12 Burek Martyna
13 Buszkiewicz Ewa
14 Caban-Pawlak Izabela
15 Chełmecka-Grzywna Dominika
16 Ciałoń Jan
17 Czechowska Beata
18 Czok Agnieszka
19 Czok Wojciech
20 Dajczak Mateusz
21 Dekiel Zofia
22 Deżakowska Aleksandra
23 Domagała-Tychowska Iwona
24 Drab Jacek
25 Dramska Magdalena
26 Drosik-Ferdyn Marzena
27 Duda Dorota
28 Duda-Niedziałkowska Alina
29 Duliban-Grochla Magdalena
30 Dunaj Weronika
31 Franczyk-Kuczera Edyta
32 Franusik-Drechsler Aleksandra
33 Funiok-Strawińska Halina
34 Gajda Bożena
35 Galwas Agnieszka
36 Gałecka-Kowalczewska Agnieszka
37 Geremek Eugeniusz
38 Geremek Mariusz
39 Gębka-Kielar Wioletta
40 Gierlotka Małgorzata
41 Goraj-Żaworonkow Elena
42 Grabowski Marek
43 Grała-Golec Anna
44 Grygier Krzysztof
45 Grześkiewicz-Błachut Beata
46 Hakuba Jerzy
47 Harkawy Arkadiusz
48 Hoinkis Maria
49 Hrynkiewicz-Machura Małgorzata
50 Jagodzik Joanna
51 Janicka Ewa
52 Jasiak Marcin
53 Jasielska-Jędrychowska Katarzyna
54 Jurczyk-Dewińska Ewa
55 Jureczko Jacek
56 Kaczmarek-Polasek Krystyna
57 Kaduk Gertruda
58 Kaduk-Szota Izabela
59 Kahl Małgorzata
60 Kahl Robert
61 Kałuża Piotr
62 Kamyk-Krzykawska Ewa
63 Karpińska Felicja
64 Kasprzyk Krzysztof
65 Kawczyk Przemysław
66 Kazimierczyk Jadwiga
67 Kislinger-Ochman Alicja
68 Klim Ewa
69 Klim Krzysztof
70 Klimczak Leszek
71 Kluba Lothar
72 Kmiotczyk-Gabryś Jadwiga
73 Kolasińska-Prokop Aneta
74 Kołodziej-Hahn Grażyna
75 Konopa-Gwóźdź Urszula
76 Kowalczyk Mariusz
77 Kowalczyk Marzena
78 Kozłowska Iwona
79 Krakowska Sylwia
80 Krawiec Maria
81 Kriger Artur
82 Kriger Ewelina
83 Kroczek Wacław
84 Król-Kawczyk Justyna
85 Krzykawska-Krupska Mariola
86 Krzysztoforska Anna
87 Kuśka-Kiełbratowska Anna
88 Kwietniewska Jolanta
89 Kwietniewska-Walentek Karolina
90 Kwolek Łukasz
91 Langer-Klecz Danuta
92 Latos Katarzyna
93 Latos Marcjan
94 Leczkowska Aleksandra
95 Lemcke Dorota
96 Lewandowska-Stachowiak Justyna
97 Ligarski Jakub
98 Loska Katarzyna
99 Luty Agnieszka
100 Luty Paweł
101 Łypaczewska Jadwiga
102 Majowska-Spyra Ilona
103 Malczewska Aleksandra
104 Małota Grażyna
105 Marcinkowska Dominika
106 Matwin Zofia
107 Melich-Kłosińska Danuta
108 Michalik Jerzy
109 Mołdawa Magdalena
110 Moś Danuta
111 Musiał Daria
112 Nawrot Monika
113 Niemiec Miłosława
114 Nikodemowicz Janina
115 Nowak Adam
116 Nowicka Aleksandra
117 Okraska Karina
118 Olek Marcin
119 Olszowska Anastazja
120 Pachoński Marek
121 Paneczko-Mikołajczyk Ewa
122 Paruzel Ewelina
123 Pawlak Rafał
124 Pawłowski Bartłomiej
125 Peteja Adam
126 Piasecka Barbara
127 Rajczykowska Sandra
128 Renk Sławomir
129 Rogulski Mateusz
130 Rudy Ewa
131 Rudy Katarzyna
132 Rycerska Agata
133 Rygałło Paulina
134 Sabuda Katarzyna
135 Sabuda Krystyna
136 Sabuda Małgorzata
137 Salej Krystyna
138 Siedlarska Paulina
139 Smołka Ryszard
140 Sobiegała Andrzej
141 Sobol Jolanta
142 Steif Amna
143 Stradomska-Słodczyk Marzena
144 Suchorowska Katarzyna
145 Szantyr Andrzej
146 Szantyr Ewa
147 Szczotka Joanna
148 Szewczyk Marta
149 Szkilnik Barbara
150 Szkilnik Rafał
151 Szkilnik-Binda Justyna
152 Sznura-Paruzel Barbara
153 Sztechmiler Krzysztof
154 Szwarc Krystian
155 Szybalski Jakub
156 Szymczyk Magdalena
157 Ślusarczyk Paulina
158 Śniadach Zbigniew
159 Świerc-Koś Joanna
160 Świerzy Marta
161 Tomczyk-Gruca Maria
162 Torbus Krystyna
163 Torbus Wojciech
164 Tunia-Jaworska Bolesława
165 Twardoch Krystyna
166 Twardokęs Marta
167 Tynior Roman
168 Tynior Wojciech
169 Ucherek-Kowalska Urszula
170 Ujma Wacław
171 Wach-Golda Marzena
172 Wadas Tomasz
173 Wieczorek Oliwia
174 Więcek-Spyrka Magdalena
175 Wilczek Elżbieta
176 Wilczek Marcin
177 Winter-Pawlak Katarzyna
178 Wiśniowicz Beata
179 Wojtas Jolanta
180 Woszek Urszula
181 Wójcik Henryk
182 Wróbel Jacek
183 Wycisk Aleksandra
184 Wycisk Jan
185 Wylegała Ismena
186 Zacharjasiewicz Małgorzata
187 Zasępa-Gębarowska Magdalena
188 Ziomek-Rogacz Dominika

 

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. poniedziałek, 29 marzec 2021 15:45 Mateusz Marzec
Artykuł został zmieniony. środa, 31 marzec 2021 23:38 Mateusz Marzec
Artykuł został zmieniony. czwartek, 06 maj 2021 22:18 Tomasz Gawlik
Udostępnij