Uchwała nr 8/2021 Okręgowej Komisji Wyborczej w Katowicach z dnia 30 czerwca 2021 r.   w sprawie: sporządzenia i zamknięcia listy kandydatów na delegatów - BIP Izba Lekarska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej  szczegółów w naszej Polityce cookies.

 

Uchwała nr 8/2021

Okręgowej Komisji Wyborczej w Katowicach
z dnia 30 czerwca 2021 r.

 

w sprawie: sporządzenia i zamknięcia listy kandydatów na delegatów

 

Okręgowa Komisja Wyborcza, na podstawie §3 ust. 1 pkt 6 Regulaminu okręgowej komisji wyborczej stanowiącego załącznik do uchwały nr 15 X Krajowego Zjazdu Lekarzy z dnia 29 stycznia 2010 r. w sprawie regulaminu okręgowej komisji wyborczej, §18 ust. 4 Regulaminu wyborów do organów izb lekarskich, na stanowiska w organach i trybu odwoływania członków tych organów i osób zajmujących stanowiska w tych organach oraz wyborów komisji wyborczych stanowiącego załącznik do uchwały Nr 12 X Krajowego Zjazdu Lekarzy z dnia 29 stycznia 2010 r. oraz §5 Regulaminu przeprowadzania wyborów w rejonie wyborczym, w tym w trybie głosowania w drodze korespondencyjnej stanowiącego załącznik nr 5 do Regulaminu wyborów do organów izb lekarskich, na stanowiska w organach i trybu odwoływania członków tych organów i osób zajmujących stanowiska w tych organach oraz wyborów komisji wyborczych będącego załącznikiem do uchwały Nr 12 X Krajowego Zjazdu Lekarzy z dnia 29 stycznia 2010 r., postanawia:

§1
1. Sporządzić i zamknąć listy kandydatów na delegatów w poszczególnych rejonach wyborczych.
2. Ostateczne listy kandydatów na delegatów stanowią załącznik do niniejszej uchwały.

§2
Opublikować listy kandydatów na delegatów na stronie internetowej Śląskiej Izby Lekarskiej oraz udostępnić w siedzibie Izby – w Katowicach przy ul. Grażyńskiego 49A.

 

§3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia

 

 

Sekretarz                                                                               Przewodniczący

Okręgowej Komisji Wyborczej                                            Okręgowej Komisji Wyborczej

Tomasz Biniszkiewicz                                                           Stanisław Borysławski

 

 

Załącznik do Uchwały Nr 8/2021

Okręgowej Komisji Wyborczej w Katowicach
z dnia 30 czerwca 2021 r.

 

 

K9.001/21  Będzin miasto

Iwański Grzegorz

Kołacz Jacek

 

K9.002/21  powiat będziński: Czeladź, Sławków, Wojkowice, Siewierz, Bobrowniki, Mierzęcice, Psary

Hamankiewicz Maciej

Mandat Mirosława

Płazak Urszula

Włusek Mariusz

 

K9.003/21  Bytom (Szpital Wojewódzki Nr 4+prac. ŚUM+ Szpital Specjalistyczny Nr 2+pracownicy ŚUM+ Szpital Nr 1+pracownicy ŚUM)

Biniszkiewicz Tomasz

Grzesik Piotr

Jagodziński Leszek

Kielan-Postek Iwona

Marczyński Antoni

Milejski Janusz

Pieniążek Jerzy

Pieniążek Tomasz

Pietrzak Mikołaj

Szczepański Jerzy

Urban Tadeusz

 

K9.004/21  Bytom (NZOZy + prywatne praktyki + nie wykonujący zawodu + pozostałe podmioty działalności leczniczej)

Chmurak-Lachendro Janina

Lipowiecka-Kubacz Urszula

Majewski Włodzimierz

Postek Andrzej

Sielańczyk Andrzej

Smętek Elżbieta

Szczechowski Krzysztof

 

K9.005/21  Chorzów

Barańska Maria

Bilnicki Tadeusz

Błaszczyńska Małgorzata

Gałązka-Franta Anna

Jasiński Paweł

Kopczyńska Barbara

Korniak Danuta

Kuczer Marcin

Maligłówka Karol

Mendel Żywisław

Muś Gabriela

Nobis Maria

Piotrowski Krzysztof

Seiffert Piotr

Tabin Barbara

Teodorowicz-Rachuba Bogna

 

K9.006/21  Czechowice Dz.(Szp. Reumatologiczny Ustroń + Bestwina + Jawiszowice + Bielsko Biała)

 

K9.007/21  Dąbrowa Górnicza

Bilewicz-Wyrozumska Teresa

Borowicz Artur

Gawlicki Wojciech

Gawron Jacek

Kuboszek Cezary

Wołkowski Janusz

Ziomek Mariusz

 

K9.008/21  Gliwice (Centrum Onkologii)

Malec Piotr

Olejnik Krzysztof

Zajusz Aleksander

 

K9.009/21  Gliwice (Szpital Miejski nr 4 z Przychodnia + NZOZ Szpital "Vito Med" + NZOZ Szpital Wielospecjalistyczny)

Błażelonis Adam

Golda Adam

Pękala Tomasz

Seredyński Marek

 

K9.010/21  Gliwice(prywatne praktyki + pozostałe podmioty działalności leczniczej + nie wyk. zawodu)

Borysławski Stanisław

Bosowski Ryszard

Gomoliński Marek

Grudnik Grzegorz

Iwko Małgorzata

Kozioł Wacław

Krawczyk Justyna

Stefański Zbigniew

Szozda Ryszard

Truś Radosław

Widziszowska Agnieszka

Zarzycka-Mocarny Aleksandra

 

K9.011/21  pow. gliwicki

Binkiewicz Przemysław

Hildebrandt Marek

Nych Łukasz

Zakrzewska Marzena

 

K9.012/21  Jastrzębie Zdrój

Szkatuła Joanna

 

K9.013/21  Jaworzno (+Trzebinia, Olkusz, Kraków)

Cebula-Byrska Ilona

Opalińska Barbara

Rynowska-Wiśniewska Jolanta

Siemianowicz Krzysztof

 

K9.014/21  Katowice(GCM + Szpital Murcki)

Czyrnik Bogusława

Danowski-Zdziebło Michał

Hadasik Franciszek

Kolebacz Bogdan

Szwed Zygmunt

Zaorski Krzysztof

 

K9.015/21  Katowice(UCK ul. Medyków +Szpital Kolejowy + Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka)

Adamska-Tomaszewska Dagmara

Boryczka Grzegorz

Bożek Oskar

Kocot Krzysztof

Kopyta Ilona

Paprocka Justyna

Romańczyk Tomasz

Sobol-Milejska Grażyna

Wisz Agata

 

K9.016/21  Katowice(UCK ul. Ceglana + Szpital MSW + Szpital Zakonu Bonifratrów + Szpital Kliniczny im. Mielęckiego + Szpital im. św. Elżbiety + Szpital im. Michałowskiego + Szpital Psychiatryczny + Szpital Geriatryczny + Katowickie Centrum Onkologii)

Drozd Wojciech

Kocot Jacek

Kotrys Krzysztof

Kubicka Krystyna

Leszczyński Rafał

Lis-Święty Anna

Markowski Jarosław

Mąka Bogusław

Nasiek-Palka Anna

Nowak Anna

Rogala-Poborska Iwona

Sołtysek Rafał

Wiąk Zbigniew

Wrocławska Beata

 

K9.017/21  Katowice (nie wykonujący zawodu)

Bar Andrzej

Glińska Anna

Kondracki Maciej

Matuszewski Wojciech

Mierzwa Elżbieta

 

K9.018/21  Katowice (prywatne praktyki)

Dosiak Małgorzata

Jurewicz-Bartczak Antonina

Koraszewska-Matuszewska Bronisława

Koturbasz Danuta

Kubicz Maciej

Marquardt Wojciech

Przybył Maciej

Siwiec Weronika

Szczechowski Lech

 

K9.019/21  Katowice (NZOZy + ZLA + pozostałe podmioty działalności leczniczej)

Dziedzic Mieczysław

Przybyło Jacek

Wawrzyczek Maciej

Wojakiewicz Karol

 

K9.020/21  Mikołów+powiat mikołowski

Andrzejewski Józef

Bera Jacek

Fischer Ireneusz

Góral Grzegorz

Trzensiok Marek

 

K9.021/21  Mysłowice

Kies Anna

Stockfisch Jerzy

 

K9.022/21  Piekary Śląskie

Dugiełło Maciej

Jasiński Andrzej

Just Marek

Kasprowska Sabina

Wawrzynek Wojciech

 

K9.023/21   Pszczyna + powiat pszczyński

Dolczak Ludmiła

Kopocz Stefan

Kowalski Tomasz

Michalak Janusz

Sojka-Kowalska Tatiana

 

K9.024/21  Racibórz + powiat raciborski

Prudel Bernard

 

K9.025/21  Ruda Śląska

Czyż Jakub

Potempa Marek

 

K9.026/21   Rybnik + pow. rybnicki

Brodala Leszek

Gustowski Dariusz

Kryszczyszyn-Musialik Katarzyna

Michalik Magdalena

Michalik Ryszard

Muras Andrzej

Orzeł Aleksandra

Pluta Andrzej

Wencelis Stanisław

Wenglarzy-Kowalczyk Wanda

Wrzoł Alicja

Wyganowska-Kapryan Anna

Zimoń Urszula

 

K9.027/21   Siemianowice Śląskie

Fusik Oliwia

Gajda Zbigniew

Gawlita Marcin

Knap-Ulbrich Małgorzata

 

K9.028/21   Sosnowiec(Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 + Centrum Pediatrii + Sosnowiecki Szpital Miejski)

Bracik Joanna

Gałązka Andrzej

Gruenpeter Paweł

Iwańska Jadwiga

Pruszowski Jan

Sosada Krystyn

 

K9.029/21   Sosnowiec (prywatne praktyki + nie wykonujący zawodu + NZOZy + pozostałe podmioty działalności leczniczej)

Byrski Mariusz

Madej Stefan

Siudyka Andrzej

 

K9.030/21  Świętochłowice

Wojciechowska-Wieja Anna

 

K9.031/21  Tarnowskie Góry (REPTY + WSP im. Hagera + Szpital św. Kamila)

Poprawa Beata

Rdes Jerzy

Smołka Agnieszka

Szewc Adam

Tiszler Adam

Wojciechowski Marcin

 

K9.032/21  Tarnowskie Góry (prywatne praktyki + nie wykonujący zawodu + NZOZy + pozostałe podmioty działalności leczniczej + powiat tarnogórski

Janicki Andrzej

Tiszler Michał

Zalc Krzysztof

 

K9.033/21  Tychy (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny sp. Megrez + Szpital Miejski)

Dyrda Adam

Dziedzic Szymon

Piechota Mieczysław

 

K9.034/21  Tychy + powiat bieruńsko-lędziński

Antosz Zbigniew

Nitecki Krzysztof

Olak Zygfryd

 

K9.035/21  Wodzisław Śląski + pow. wodzisławski (Szpital Chorób Płuc + prywatne praktyki + nie wykonujący zawodu)

Cieślicki Jan

Musialik Krzysztof

Szczepańska Alicja

Wojtaszek Henryk

 

K9.036/21  Wodzisław Śląski + pow. wodzisławski (pozostałe podmioty działalności leczniczej)

Biegalski Ireneusz

Nawrocka Alicja

Polok Jakub

Zyska Michał

 

K9.037/21  Zabrze(Szpital Kliniczny Nr 1+ Śląskie Centrum Chorób Serca + Szpital Specjalistyczny + Szpital Miejski + pracownicy ŚUM)

Bąk-Drabik Katarzyna

Czecior Eugeniusz

Deska Mariusz

Frey Krystian

Grzesiak-Kubica Ewa

Hawranek Marek

Koniewska Anna

Kowalski Tomasz

Lekston Andrzej

Pikiewicz Koch Anna

Tyczyński Andrzej

Ziora Katarzyna

 

K9.038/21  Zabrze(prywatne praktyki + nie wykonujący zawodu + NZOZy + pozostałe podmioty działalności leczniczej)

Wawrzynek Zygfryd

 

K9.039/21  Zawiercie + pow. zawierciański

Bieńko Teresa

Gola-Wałek Beata

Mleczko Wojciech

Rok Zbigniew

 

K9.040/21  Żory

 

K9.041/21  Będzin + powiat będziński-DENTYŚCI

Charciarek Urszula

Głuchowska Ewa

Warmuziński Zenon

 

K9.042/21  Bytom-DENTYŚCI

Dawiec Grzegorz

Morawiec Tadeusz

Poznańska-Ugarenko Jadwiga

Rosak Przemysław

Rój Rafał

Skaba Dariusz

Wieszołek Alicja

 

K9.043/21  Chorzów + Świętochłowice-DENTYŚCI

Rudka Anna

Sommerlik-Biernat Aleksandra

Stępnik-Mardzyńska Alina

 

K9.044/21  Dąbrowa Górnicza-DENTYŚCI

Jachimiak Irena

Schonthaler-Pałuchowska Monika

Ziętek Piotr

 

K9.045/21  Gliwice + powiat gliwicki-DENTYŚCI

Bizoń Zbigniew

Faltus Krystyna

Górska-Pudlik Elżbieta

Kraczla-Bizoń Izabela

Krufczyk Marcin

Szadkowska-Breguła Bożena

Szajkowska-Kościńska Ewa

 

K9.046/21  Jastrzębie Zdrój + Żory + Zebrzydowice-DENTYŚCI

Frelich Henryk

Stańczyk-Franiel Anna

 

K9.047/21  Jaworzno-DENTYŚCI

Orzechowska Zofia

Pawlik Agnieszka

 

K9.048/21  Katowice-DENTYŚCI

Borgiel-Marek Halina

Mazur Marcin

Pater-Jajdelski Rafał

Puszczewicz Zbigniew

Solarska-Słonicz Ewa

Wąsek Anna

 

K9.049/21  Mikołów+powiat mikołowski-DENTYŚCI

Brawańska-Gołuch Joanna

Gołuch Jausz

 

K9.050/21  Mysłowice-DENTYŚCI

 

K9.051/21  Pszczyna+powiat pszczyński+Czechowice-Dziedzice+Bestwina+Brzeszcze-DENTYŚCI

 

K9.052/21  Racibórz+powiat raciborski-DENTYŚCI

Prudel Norbert

Stefański Władysław

 

K9.053/21  Ruda Śląska-DENTYŚCI

 

K9.054/21  Rybnik+powiat rybnicki+Wodzisław Śląski+pow. wodzisławski-DENTYŚCI

Goering-Pierożek Barbara

Kiełkowski Rafał

Paszek Ewa

Skrzypiec Iwona

Utrata Irena

Wieczorek Olgierd

Wieliński Marcin

Wojtaszek Franciszka

 

K9.055/21  Siemianowice Śląskie-DENTYŚCI

 

K9.056/21  Sosnowiec-DENTYŚCI

Drużyńska-Gucze Elżbieta

Gucze Paweł

Krupiński Józef

Sroka Krzysztof

Wójcik Mateusz

 

K9.057/21  Tarnowskie Góry+pow. tarnogórski+Piekary Śląskie-DENTYŚCI

Hoinkis Maria

 

K9.058/21  Tychy+powiat bieruńsko-lędziński-DENTYŚCI

Lubaś-Nitecka Barbara

 

K9.059/21  Zabrze-DENTYŚCI

Karski Mariusz

Karski Oskar

Ksiądzyna-Drewa Renata

 

K9.060/21  Zawiercie+powiat zawierciański-DENTYŚCI

Dulęba Wiesława

Męcik-Kronenberg Tomasz

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
czwartek, 01 lipiec 2021 18:12 Tomasz Gawlik
Artykuł został zmieniony.
Dodane załączniki
czwartek, 01 lipiec 2021 18:15 Tomasz Gawlik
Artykuł został zmieniony. czwartek, 01 lipiec 2021 18:18 Tomasz Gawlik
Artykuł został zmieniony. piątek, 02 lipiec 2021 09:09 Tomasz Gawlik
Artykuł został zmieniony.
Usunięte załączniki
Dodane załączniki
piątek, 02 lipiec 2021 09:16 Tomasz Gawlik
Udostępnij